לזכרה של צביה בלומנטל ז"ל

לזכרה,
גבוהה וענוגה, שקטה ואצילית חדורת אמת ואמונה, זאת היתה אמא שלי, צביה בלומנטל ז"ל, אישה יפה ועוצמתית שהשפיעה על לבבות רבים והצליחה לגעת בכל מי שהיה במחיצתה. 
אמא שלי היתה אישה מרשימה מכל הבחינות, היא חזרה בתשובה והיתה אמא למופת, גידלה את 6 ילדיה באהבה, מאור פנים, השקעה והתמדה ובד בבד טיפחה את הקריירה שלה. החיים במחיצתה ותחת חינוכה לימדו אותנו לקבל את השונה ואת כל הגוונים באוכלוסיה. 
אמא שלי היתה מוזיקאית מחוננת והבית היה עטוף במנגינות קלאסיות, נגינה ומוזיקה בכל הסגנונות. ובכלל באומנות רב תחומית והיא לימדה אותנו להיות יצירתיים ולהתחבר למהות שלנו.  עוד דאגה אמא שנדע להתחבר לעצמנו לייחודיות שלנו, לאור הפנימי שיש בכל אחד מאיתנו. היא לימדה אותנו להיות נאמנים לעצמנו, לשאוף הכי גבוהה ולעשות הכל כדי לממש את מי שאנחנו. 
לפני 17 שנים האמא האהובה שלי, העוגן של כולנו חלתה בסרטן ותוך שנה היא נפטרה. נותרנו 6 יתומים עם המון עצב, אבל עם ידיעה שזכינו לגדול עם אישה שהעניקה לנו עד יומה האחרון כלים לחיים ולהצלחה.
אמא היא ההשראה שלי, היא מלווה אותי בכל הצעדים בהקמת המפעל הגדול הזה. את המרכזים הקמנו בתחנות חייה, בגבעת שמואל שם גדלה, בירושלים העיר שאהבה ושם ביקשה להיקבר ובקרית ארבע שם גידלה את ילדיה.
אמא שלי היא נמצאת איתי תמיד ובכל הרגעים הקשים אני מוצאת את הכוחות שהיא נטעה בתוכי להמשיך ולהתקדם. בכל סוף שנה במופעי הסיום, אני פותחת בדברים לזכרה ובריקוד מרגש שמבוצע לזכרה, ריקוד שלי עם הבנות שלי ועם הצוות והלהקה. 
אמא איתי תמיד. ולזכרה הוקם המרכז שדואג לשלב בין אומנות והעצמה נשית, בין היופי החיצוני ליופי הפנימי ובין הגשמי והרוחני.
יהי זכרה ברוך

תודה על פנייתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.